Vrácení zboží

Vrácení zboží (Odstoupení od kupní smlouvy)
 

 

Odstoupení od kupní smlouvy provádí kupující, který zboží objednal,  a to ve lhůtě 14 kalendářních dnŮ ode dne převzetí zboží.

1. K odstoupení od smlouvy prosím využijte formulář v sekci "Formuláře ke stažení" nebo níže:

2. Zboží zašlete nejpozději do 14 kalendářních dnů od přijetí zásilky na adresu MELO s.r.o. - VRÁCENÍ ZBOŽÍ , Na Ostrově 7, 398 11 PROTIVÍN.  Případně předejte ve stejné lhůtě na našem výdejním místě  ( MELO s.r.o., Na Ostrově 7, 398 11 PROTIVÍN).

3. Vždy označte požadovaný způsob vyřízení odstoupení od smlouvy (výměna zboží, vrácení peněz).

4. Zboží zasílejte kompletní, nepoškozené a neopotřebené, v originálním nepoškozeném obalu. V opačném případě má prodejce nárok strhnout poměrnou částku jako kompenzaci za opotřebení (např. poškozený obal, chybějící příslušenství, škrábance, špinavé zboží). Dbejte na kvalitní zabalení křehkých věcí (keramika, sklo apod.) Pokud obdržíme zboží v poškozeném stavu opět dojde k finančnímu krácení vrácené částky.

5. Balíček zašlete jako doporučenou zásilku (ideálně pojištěnou). Podací lístek či jiné potvrzení od zásilky si ponechejte jako doklad o odeslání. Zásilky nikdy neposílejte na dobírku, takto poslané zásilky nepřebíráme!

 

Adresa pro zaslání zboží zpět:

MELO s.r.o.  - VRÁCENÍ ZBOŽÍ
Na Ostrově 7
398 11 PROTIVÍN

 


Vyřízení odstoupení od kupní smlouvy

Vyřizujeme v nejkratší možné době, nejpozději do 30 kalendářních dnů od odstoupení od smlouvy. Upozorňujeme na skutečnost, že nejsme povinni vrátit peníze dříve, než nám bude zboží doručeno nebo prokázáno jeho odeslání.

Pokud si přejete vrátit peníze, učiníme tak převodem na vámi uvedený účet. Náklady na přepravu (zaslání) zboží od zákazníka do darkyzezahrady.cz hradí zákazník.

Upozornění:  Kamenné prodejny v Prodejně a ve Strakonicích slouží pouze jako spolupracující firma a výdejní místo. Není možné v místě prodejen objednávky a zásilky jakkoliv měnit. Nakoupené zboží přes e-shop v případě potřeby vrácení je nutné doručit zpět ve stanovené lhůtě a za stanovených podmínek (vyplnit formulář o vrácení popř. o reklamaci, zabalit a vyčkat na vyřízení ze strany e-shopu www.darkyzezahrady.cz ). Zaměstnanci kamenných prodejen nemají možnost zasahovat do systému e-shopu! 

 

Formulář vratky - reklamace

PDF Formulář vratky - reklamace